ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Вам легко дається виступ?

eye

193

24.12.2018 09:06

Загальні новини

img

         Мабуть кожен, кому доводилося хоча б раз у житті виступати з промовою, доповіддю чи презентацією, відчував хвилювання, внутрішнє тремтіння, підбирав найвлучніші слова аби бути зрозумілим та почутим.

         Працівники міської ради  у щоденній  своїй роботі спілкуються з  мешканцями нашої громади, консультуючи  чи розглядаючи звернення, інформують членів виконкому чи депутатів про відповідні заходи і програми, зустрічаються з громадою на слуханнях чи обговореннях різних питань. Тому тема:  як побудувати  свій виступ, як написати новину, щоб її прочитали на сайті чи у мережі Facebook була дуже важливою для тренінгу „Ефективні комунікації“, який відбувся у ЦНАПі.

        Марина Говорухіна, тренер, PR-консультант, автор книги „Заборонена книга. Комунікації для громадських організацій“,  навчила учасників  заходу  малювали портрет цільової аудиторії, вчилися  будувати  ключові повідомлення, працювати зі ЗМІ, даючи коментар чи інтерв’ю, вмінню спевнено триматися на публіці.

         Хтось сказав, що „писати – значить думати на папері“. Той, хто вміє ясно мислити, легко може передати думки у тексті. Присутні отримали теоретичні знання, прийоми і поради як власне готуватися до виступу та  писати тексти.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію