Шрифт:
+
Колір:
Т
Т
Т
Зображення:
Пирятинська міська рада
Офіційний сайт
Старий сайт
БЮДЖЕТ 2019 ПРИЙНЯТО!
БЮДЖЕТ 2019 ПРИЙНЯТО!

        21 грудня на сесії міської ради затвердили бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Рішення прийнято одноголосно.

     Коротко про бюджет наступного року: доходи бюджету передбачені в сумі 139,6 млн. гривень, в тому числі власні доходи загального фонду – 95,0 млн. гривень, освітня субвенція – 30,5 млн. гривень, медична субвенція – 2,9 млн. гривень, власні надходження бюджетних установ спеціального фонду – 2,5 млн.грн, а також ряд інших субвенцій і дотацій з різних рівнів бюджетів на суму 8,7 млн. гривень.

     Найбільше видатків бюджету міської ОТГ на 2019 рік спрямовано в галузь  „Освіта“ – 81,6 млн.гривень та галузь „Житлово-комунальне господарство“ – 21,7 млн. гривень.

    Затверджено ряд основних програм, реалізація яких вже почнеться у січні, на суму 26,0 млн.гривень, серед них найбільше коштів спрямовано на Програму розвитку дорожнього руху та його безпеки в сумі 9,0 млн.гривень, Програму покращення благоустрою  – 7,6 млн.гривень, а також Програму  розвитку вуличного освітлення  – 3,0 млн. гривень.

     Затверджено кошти, які плануються для передачі до районного бюджету на виконання ряду заходів і програм на загальну суму 4,8 млн. гривень, серед них на утримання територіального центру 1,1 млн. гривень, на оплату комунальних послуг та енергоносіїв Центральній районній лікарні – 0,4 млн. гривень.

    Більш детальну інформацію Ви можете дізнатись за телефоном 2-04-12, на офіційному сайті Пирятинської міської ради в розділі „Рішення міської ради“ або у розділі „Бюджет“.  

0 Загальні новини
Назад до розділу
Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться та отримуйте оперативну інформацію про заходи, надзвичайні ситуації та інші важливі події