ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Пирятинські рятувальники розпочали нагадувати закладам освіти основні правила пожежної безпеки під час проведення заходів у Новорічні та Різдвяні свята

eye

231

Загальні новини

img

21 грудня інспектори Пирятинського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області розпочали проводити протипожежні інструктажі з працівниками Опорного закладу Пирятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 та Пирятинського дошкільного навчального закладу «Ромашка».

Під час роз’яснювальної роботи рятувальники розповіли правила протипожежної безпеки при встановленні ялинки та прикрашанні її гірляндами, обережного поводження з опалювальними пристроями та електроприладами та правила використання піротехнічних виробів. Крім того, фахівці Служби нагадали правила пожежної безпеки у побуті та правила використання первинних засобів пожежогасіння, зокрема і вогнегасників.

Пирятинські рятувальники звертаються до громадян з проханням дотримуватися правил під час встановлення ялинки.

 Розміщуйте ялинку на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі та були на безпечній відстані від електроприладів!

 Не встановлюйте ялинку на високій підставці, поставте стовбур ялинки у відро з мокрим піском і час від часу зволожуйте його!

 На ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні, прикрашати її легкозаймистими матеріалами.

Не використовуйте несправні або саморобні електрогірлянди.

Ні в якому разі не запалюйте біля ялинки бенгальські вогні, інші піротехнічні вироби, пам’ятайте, що використовувати в приміщенні піротехніку заборонено.

 Діти можуть перебувати біля ялинки з увімкненою гірляндою тільки у присутності дорослих, вимикайте її, коли виходите з кімнати.

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію