ТЕСТ

Портал працює в тестовому режимі. Надайте свої пропозиції, як зробити його ще кращим.

  • Пошук по сайту
  • Пошук по документах
back

Стара версія сайту

Готуємось до сесії

eye

197

19.11.2018 09:03

Загальні новини

img

16 листопада в Центрі громадського діалогу відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань планування, фінансів, бюджету, соціально – економічного розвитку та підприємництва. Члени комісії узгодили перелік питань, які пропонуються для розгляду на черговій сесії міської ради, обговорили проекти рішень, внесли пропозиції до деяких з них.

На початку засідання депутати заслухали інформацію про виконання Плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року в частині повноважень постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та підприємництва. Також члени комісії розглянули хід виконання програм Пирятинської міської ради та запропонували включити невиконані цьогорічні програми до плану соціально-економічного розвитку Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік. Начальник фінансового управління Пирятинської міської ради Світлана Кеда надала інформацію про виконання бюджету міської об’єднаної територіальної громади за ІІІ квартал 2018 року та представила проект рішення щодо внесення змін до бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.

Крім того, депутати заслухали проекти рішень про внесення змін та доповнень до таких програм: Програми соціального захисту населення на 2018 рік; Програми соціальної підтримки сімей, дітей та молоді на 2018 рік; Програми утримання об’єктів комунальної власності Пирятинської міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік; Програми висвітлення діяльності Пирятинської міської ради в засобах масової інформації на 2018 рік.      Наостанок начальник відділу економічного аналізу та розвитку управління економіки Наталія Троян надала інформацію про затвердження плану діяльності Пирятинської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік. Розглянуті депутатами проекти рішень було одноголосно схвалено винести на розгляд чергового засідання сесії Пирятинської міської ради.

 

 

Назад до розділу

Опитування

Тестове опитування

,00%

,00%

Триває до 22/03/2019

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію